Poplatkové lovy

Tímto vás zveme k lovům v honitbách AP Lesnická, které ve spojení s profesionalitou lesnického personálu, vysokým standardem nabízených služeb a důsledným dodržováním mysliveckých tradic, pro Vás budou zajisté hlubokým zážitkem na celý život.

AP lesnická s.r.o. nabízí poplatkové lovy v režijních honitbách v těchto lokalitách:

Rožmitálsko

Moricka-nova2V oblasti jihozápadních Brd jsou situovány tři honitby (Roželov, Teslíny a Chynín), ve kterých je možno lovit především spárkatou zvěř.
Normovány jsou stavy zvěře vysoké, černé a srnčí.

Pro lovecké hosty lze zajistit ubytování v rožmitálském penzionu Panský dům, který arcibiskupství provozuje. Případně je k přenocování možné využít i loveckou chatu Moricka, která je umístěná téměř ve středu honitby Roželov.

Dolní Břežany a okolí

Dsc-2201Jižně od pražské metropole, v blízkosti měst Dolní Břežany a Jílové u Prahy se nachází dvě honitby arcibiskupství pražského  – Okrouhlo a Turyň.

Honitba Okrouhlo je bohatě zazvěřena zejména kvalitní mufloní zvěří, dosahujících až bodového hodnocení více než 205 bodů CIC. Dále je možno lovit zvěř srnčí a černou.

V honitbě Turyň poskytujeme možnost lovu zvěře srnčí, černé.

Chomutovsko

Myslivost2Honitba Nový dům vznikla v roce 2016 sloučením původních honiteb Nový dům a Horní Blatno v nejatraktivnější části Krušných hor. Tím vznikla lesní jelenářská honitba o rozloze téměř 2300 ha.

Lov jelení a černé zvěře v NPR Novodomské rašeliniště a v její bezprostřední blízkosti, nabízí nevšední zážitky horské myslivosti ve velmi dobře zazvěřené honitbě.

Bonusem pro vytrvalé a zdatné lovce může být i setkání s tetřívkem v jeho přirozeném prostředí.

Lovu Zdar!