Kariéra - volné pracovní pozice

Všeobecná finanční účetní

Arcibiskupství pražské svěřilo společnosti AP lesnická s.r.o. hospodaření a správu církevních lesů. Od roku 2021 tato společnost obhospodařuje 27.000 ha lesů. AP lesnická s.r.o. tak pokračuje ve správě lesních majetků, které byly církvi již před 10 lety navráceny v rámci majetkového narovnání státu s církvemi a které vlastnila často mnoho staletí. Společnost je součástí holdingové struktury firem spravujících církevní majetek arcidiecéze. Hlavním posláním společnosti je péče o krásné české lesy s cílem uchovat toto dědictví pro příští generace. Ekologické, přírodě šetrné hospodaření v lesích zajišťuje 7 polesí od Karlových Varů po Jihlavu, více na https://www.aplesnicka.cz/. V souvislosti s rozšířením o nové provozy uvítáme kolegy, kteří chtějí pracovat v klidném prostředí Prahy 6 a podílet se tak na tvorbě zázemí této společnosti.

Popis pozice

  • účetní evidence hmotného a nehmotného majetku v majetkovém modulu a zásob,
  • účtování došlých faktur za majetek (pořízení, technické zhodnocení, opravy a údržba),
  • vystavování faktur za dříví a poskytnuté služby,
  • provádění zápočtů pohledávek a závazků, kontrola příslušných majetkových účtů,
  • organizace a účast na inventurách majetku ve společnosti,
  • příprava a zpracování bankovních příkazů a výpisů,
  • spolupráce při přípravě podkladů pro reporty, měsíční a roční uzávěrky.

K přihlášce prosím přiložte strukturovaný životopis a motivační dopis.

AP lesnická s.r.o., bude zpracovávat osobní údaje uvedené ve strukturovaném životopise a motivačním dopise, jakož i kontaktní údaje pro účel konání výběrového řízení z titulu plnění smluvní povinnosti a předsmluvních aktivit. V případě výběru uchazeče budou osobní údaje použity k přípravě pracovní smlouvy a povinné dokumentace. Osobní údaje nebudou v rámci přijímacího řízení předávány třetím osobám.

Možný nástup:                                                 dle dohody

Místo výkonu práce:                                      Praha 6

Strukturovaný životopis posílejte do:      30. května 2024

e-mailem:                                                          anna.souckova@aplesnicka.cz

AP lesnická s.r.o. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Požadavky:

  • vzdělání SŠ nebo VŠ, minimálně 5 let praxe na pozici účetní/samostatná/ý účetní,
  • znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů,
  • zkušenosti s ekonomickým účetním softwarem a schopnost analýz ekonomických dat v Excel,
  • morální a občanská bezúhonnost,
  • pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost,
  • výhodou znalost účtování v ERP K2.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení a čtvrtletní prémie,
  • 25 dnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál,
  • práci na plný úvazek, pružnou pracovní dobu s možností práce z domova,
  • práci v organizaci s dlouholetou historií a tradicí,
  • práci v menším účetním týmu s přátelským kolektivem a společnými výlety do lesů,
  • práci v příjemném klidném prostředí Prahy 6 – Dejvice.

{acf_ap_career_more}

Máte o pozici zájem? Ozvěte se nám:

Kariéra - vzorový formulář