Kariéra - volné pracovní pozice

Hlavní účetní

Arcibiskupství pražské svěřilo společnosti AP lesnická s.r.o. hospodaření a správu církevních lesů, která od roku 2021 obhospodařuje 27 000 ha lesů. AP lesnická s.r.o. tak pokračuje ve správě lesních majetků, které byly církvi již před 10 lety navráceny v rámci majetkového narovnání státu s církvemi, a které vlastnila často mnoho staletí. Společnost je součástí holdingové struktury firem spravujících církevní majetek arcidiecéze. Hlavním posláním společnosti je péče o krásné české lesy s cílem uchovat toto dědictví pro příští generace. Ekologické, přírodě šetrné hospodaření v lesích zajišťuje 7 polesí od Karlových Varů po Jihlavu, více na www.aplesnicka.cz. V souvislosti s rozšířením o nové provozy uvítáme kolegy, kteří chtějí pracovat v klidném prostředí Prahy 6 a podílet se tak na tvorbě zázemí této společnosti.

Popis pozice

  • spolupracuje s externími dodavateli a státní správou při provádění kontrol a auditů.opis pozice
  • je podřízena pozici zástupce ředitele pro ekonomiku;
  • řídí a kontroluje práci cca 5 podřízených zaměstnanců účtárny;
  • zodpovídá za kompletní vedení účetnictví , za tímto účelem organizuje, řídí a kontroluje
    procesy zajišťované účtárnou;
  • zajišťuje také: tvorbu vnitřních účetních předpisů účetní jednotky, stanovování směrné účtové osnovy, kontroly účetního systému a účetnictví, nastavuje kontace, zajišťuje provádění inventarizací, sestavení účetní závěrky, zajišťuje daňové povinnosti dle platných předpisů ČR a daňové skupiny DPH, zpracování a odesílání výkazů a hlášení (daňová přiznání, statistika atd.) ve spolupráci s daňovým poradcem a auditorem;

K přihlášce prosím přiložte strukturovaný životopis a krátký motivační dopis. AP lesnická s.r.o., bude zpracovávat osobní údaje uvedené ve strukturovaném životopise a motivačním dopise, jakož i kontaktní údaje pro účel konání výběrového řízení z titulu plnění smluvní povinnosti a předsmluvních aktivit. V případě výběru uchazeče budou osobní údaje použity k přípravě pracovní smlouvy a povinné dokumentace. Osobní údaje nebudou v rámci přijímacího řízení předávány třetím osobám.

Možný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Praha 6, Dejvice
Strukturovaný životopis posílejte na: anna.souckova@aplesnicka.cz

AP lesnická s.r.o. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace

Požadavky:

  • minimálně 5 let praxe na pozici účetní/samostatná/ý účetní,
  • komunikativnost, schopnost vést menší tým,
  • hluboká znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů,
  • schopnost analýz ekonomických dat v Excel,
  • pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost,
  • morální a občanská bezúhonnost,
  • výhodou znalost účtování v ERP K2, zkušenost na vedoucí pozici účtárny/finančního odd.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení a čtvrtletní prémie,
  • 25 dnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál,
  • práci na plný úvazek, pružnou pracovní dobu s možností práce z domova,
  • práci v organizaci s dlouholetou historií a tradicí,
  • práci v menším účetním týmu s přátelským kolektivem a společnými výlety do lesů,
  • práci v příjemném klidném prostředí Prahy 6 – Dejvice.

{acf_ap_career_more}

Máte o pozici zájem? Ozvěte se nám:

Kariéra - vzorový formulář

Přijmeme těžaře/traktoristu

AP lesnická s.r.o.  je obchodní společnost, která kontinuálně převzala lesnické hospodaření Lesní správy Arcibiskupství pražského. Společnost je součástí holdingové struktury firem spravujících církevní majetek arcidiecéze. AP lesnická s.r.o. tak pokračuje ve správě lesních majetků, které byly církvi již před 9 lety navráceny v rámci majetkového narovnání státu s církvemi podle zákona č. 428/2012, Sb.

Správu těchto majetků o celkové výměře 27.000 ha zajišťuje sedm polesí. V souvislosti s proběhlou transformací a rozšířením o nové provozy uvítáme nové kolegy, kteří se chtějí na zajištění zázemí této společnosti podílet.

AP lesnická s.r.o., Thákurova 676/3, 160 00 Praha – Dejvice, bude zpracovávat osobní údaje uvedené ve strukturovaném životopise a motivačním dopise, jakož i kontaktní údaje pro účel konání výběrového řízení z titulu plnění smluvní povinnosti a předsmluvních aktivit. V případě výběru uchazeče budou osobní údaje použity k přípravě pracovní smlouvy a povinné dokumentace. Osobní údaje nebudou v rámci přijímacího řízení předávány třetím osobám.

Strukturovaný životopis posílejte do: 31. srpna 2024
e-mailem: anna.souckova@aplesnicka.cz

AP lesnická s.r.o. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

práce v okolí:

  • Rožmitál pod Třemšínem,
  • Dolní Břežany a okolí Prahy
  • Blatno u Chomutova
  • pro živnostníky i na hlavní pracovní poměr
  • služební byt a možnost práce i pro rodinné příslušníky
  • zapojení do výkonu práva myslivosti v režijních honitbách
  • nabízíme mladý kolektiv, který baví práce a má rád les