Kontakty

Ústředí AP lesnické s.r.o. řídí jednotlivá polesí, zabezpečuje pro lesnický provoz výkon specializovaných činností (viz jednotlivé pracovní pozice níže), uskutečňuje obchodní a platební styk, jedná za AP lesnická s.r.o. s dalšími útvary arcibiskupství a poskytuje jim součinnost, odborně podporuje církevní právnické osoby podřízené arcibiskupství, jedná za arcibiskupství v záležitostech lesního hospodářství a myslivosti s dodavateli, odběrateli a jinými smluvními partnery, dále s úřady, sousedy a odbornou i širokou veřejností.

Sídlo společnosti:
AP lesnická s.r.o.
Hradčanské nám. 56/16
118 00 Praha 1 – Hradčany

Číslo účtu: 9313062/0800
IČ: 11985691
DIČ: CZ699006490 (plátce DPH)

Datová schránka: ju7qa86

Korespondenční adresa a
pracoviště

AP lesnická s.r.o.
Thákurova 676/3
160 00 Praha 6 – Dejvice
(3. patro, levé křídlo, vzadu)

Ochrana osobních údajů

Whistleblowing

ochrana oznamovatelů

Napište nám

Kontaktní formulář

Kontaktní osoby

Vyberte kategorii kontaktů

Ředitelsví a podatelna
Ekonomický úsek
Výrobní úsek
Obchodní úsek
Správní úsek
Kontakty na jednotlivá polesí
Om303687-07.jpg čtv.jpg web
Ing. Milan Mochán
Ředitel Lesní správy
milan.mochan@aplesnicka.cz
Ferkl jan
Ing. Jan Ferkl
Zástupce ředitele pro výrobu
jan.ferkl@aplesnicka.cz
Caska jakub 2
Ing. Jakub Caska, Ph.D.
Zástupce ředitele pro ekonomiku
jakub.caska@aplesnicka.cz
Ger2
Ing. Tomáš Gerling
Specialista IT systémů
tomas.gerling@aplesnicka.cz
Caska jakub 2
Ing. Jakub Caska, Ph.D.
Zástupce ředitele pro ekonomiku
jakub.caska@aplesnicka.cz
Ing. Soňa Benešová
Vedoucí účetní
sona.benesova@aplesnicka.cz
Hana Švecová, DiS
Účetní
hana.svecova@aplesnicka.cz
Bc. Lubica Vadlejchová
Účetní
lubica.vadlejchova@aplesnicka.cz
Mgr. Erika Kroupová
Účetní, fakturant
erika.kroupova@aplesnicka.cz
Ferkl jan
Ing. Jan Ferkl
Zástupce ředitele pro výrobu
jan.ferkl@aplesnicka.cz
Ing. Miloš Kučera, Ph.D.
Provozní inspektor a referent ochrany přírody
milos.kucera@aplesnicka.cz
Smeta roman
Ing. Roman Smetana
Referent myslivosti a expedice dříví
roman.smetana@aplesnicka.cz
Ing. Pavel Semerád
Referent LHP-LHE-OLH
pavel.semerad@aplesnicka.cz
Cahák vladimír
Ing. Vladimír Cahák
Zástupce ředitele pro obchod
vladimir.cahak@aplesnicka.cz
Smeta roman
Ing. Roman Smetana
Referent myslivosti a expedice dříví
roman.smetana@aplesnicka.cz
Mgr. Martina Štěpánková
Zástupce ředitele pro správu majetku
martina.stepankova@aplesnicka.cz
Ing. Klára Žůrková
Referent dotací a pozemků
klara.zurkova@aplesnicka.cz
Ing. Pavlína Čmelíková
Referent lesnických staveb a HIM
pavlina.cmelikova@aplesnicka.cz
Macák miroslav 2
Ing. Miroslav Macák
referent budov a HIM
miroslav.macak@aplesnicka.cz
Polesí Blatno
Polesí Rožmitál
Polesí Týn nad Vltavou
Polesí Vysočina
Polesí Dolní Břežany
Polesí Spálené Poříčí
Polesí Nejdek

Polesí Blatno: Blatno 118, 430 01 Chomutov

Buchar tomáš
Ing. Tomáš Buchar
Vedoucí polesí Blatno
tomas.buchar@aplesnicka.cz
Kunčarová marie
Marie Kunčarová
Technik polesí Blatno
marie.kuncarova@aplesnicka.cz
Benda jindřich
Bc. Jindřich Benda
Hajný lesního úseku Kamenička
jindrich.benda@aplesnicka.cz
Bláha jiří
Jiří Bláha
Hajný lesního úseku Nový Dům
jiri.blaha@aplesnicka.cz
Vejrosta jiří
Jiří Vejrosta
Hajný lesního úseku Tokaniště
jiri.vejrosta@aplesnicka.cz
Petr Balvín
Hajný lesního úseku Litoměřice
petr.balvin@aplesnicka.cz

Polesí Rožmitál: Hutě 68, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Hrdina-josef
Ing. Josef Hrdina
Vedoucí polesí Rožmitál
josef.hrdina@aplesnicka.cz
Kodat martin
Ing. Martin Kodat
Hajný lesního úseku Teslíny
martin.kodat@aplesnicka.cz
Slavík pavel
Pavel Slavík
Hajný lesního úseku Roželov
pavel.slavik@aplesnicka.cz
Ing. Tomáš Havlena
Adjunkt polesí Rožmitál
tomas.havlena@aplesnicka.cz
Bc. Karolína Šípová
Adjunkt polesí Rožmitál
karolina.sipova@aplesnicka.cz

Polesí Týn nad Vltavou: Budějovická 638, 375 01 Týn nad Vltavou

Stopnický jaroslav
Ing. Jaroslav Stropnický
Vedoucí polesí Týn nad Vltavou
jaroslav.stropnicky@aplesnicka.cz
Prchlík miloš
Ing. Miloš Prchlík
Technik polesí PDV, hajný lesního úseku Krásná Hora nad Vltavou
milos.prchlik@aplesnicka.cz
Jirátko josef
Josef Jirátko
Hajný lesního úseku Hroznějovice
josef.jiratko@aplesnicka.cz
Novotný vladimír
Vladimír Novotný
Hajný lesního úseku Týn nad Vltavou
vladimir.novotny@aplesnicka.cz
Ing. et Ing. Jan Rychtář
Hajný lesního úseku Volyně
Jan.Rychtar@seznam.cz
Veverka milan
Milan Veverka
Hajný lesního úseku Olešná
milan.veverka@aplesnicka.cz
Simona Vítková, Dis.
Technik polesí Týn nad Vltavou
simona.vitkova@aplesnicka.cz

Polesí Vysočina: K. H. Borovského 521, 393 01 Pelhřimov

Kos václav
Ing. Václav Kos
Vedoucí polesí Vysočina
vaclav.kos@aplesnicka.cz
Vaňková radana
Ing. Radana Vaňková
Technik polesí Vysočina
radana.vankova@aplesnicka.cz
Bolek tomáš
Tomáš Bolek
Hajný lesního úseku Červená Řečice
tomas.bolek@aplesnicka.cz

+420 733 591 542

Nevěčný karel
Karel Nevěčný
Hajný lesního úseku Čeřínek
karel.nevecny@aplesnicka.cz
Blaško tibor
Ing. Tibor Blaško
Hajný polesí Vysočina
tibor.blasko@aplesnicka.cz
Nápravník lukáš
Ing. Lukáš Nápravník
Hajný lesního úseku Švejbory
lukas.napravnik@aplesnicka.cz
Kaňka jaroslav
Jaroslav Kaňka
Hajný lesního úseku Onšov
jaroslav.kanka@aplesnicka.cz
Klement jaroslav
Jaroslav Klement
Adjunkt polesí Vysočina
jaroslav.klement@aplesnicka.cz
Novák ivo
Ivo Novák
Hajný lesního úseku Blaník
ivo.novak@aplesnicka.cz

Polesí Dolní Břežany: Hájovna Sulice, Jílovská 63, 251 68 Sulice

Ing. Miloš Kučera
Pověřený vedoucí polesí Dolní Břežany
milos.kucera@aplesnicka.cz
Ostádal miroslav
Miroslav Ostádal
Vedoucí polesí Dolní Břežany
miroslav.ostadal@aplesnicka.cz
Ing. Jan Vinický
Zástupce vedoucího polesí
jan.vinicky@aplesnicka.cz
Marek petr
Bc. Petr Marek
Technik polesí Dolní Břežany, expedice dříví
petr.marek@aplesnicka.cz
Karban jan
Ing. Jan Karban
Hajný lesního úseku Okrouhlo
jan.karban@aplesnicka.cz
Vácha petr
Petr Vácha
Hajný lesního úseku Turyň
petr.vacha@aplesnicka.cz
Bc. Martin Řehák
Hajný lesního úseku Jirčany
martin.rehak@aplesnicka.cz
Ing. Jaroslav Hudzieczek
Hajný lesního úseku Libeř
jaroslav.hudzieczek@aplesnicka.cz
Václav Hruška
Hajný lesního úseku Tomkovka
vaclav.hruska@aplesnicka.cz

Polesí Spálené Poříčí: Chynín 23, Čížkov, 335 63 Nové Mitrovice

Klíma ondřej
Ing. Ondřej Klíma
Vedoucí polesí Spálené Poříčí
ondrej.klima@aplesnicka.cz
Málová eva
Eva Málová
Technik polesí Spálené Poříčí
eva.malova@aplesnicka.cz
Ježek
Miroslav Ježek
Hajný lesního úseku Chynín
miroslav.jezek@aplesnicka.cz
06_lev-marek
Marek Lev
Hajný lesního úseku Hluboký
marek.lev@aplesnicka.cz
06_lev-martin
Martin Lev
Hajný lesního úseku Míšov
martin.lev@aplesnicka.cz
Patrik holinsky
Patrik Holinský
Adjunkt polesí Spálené Poříčí
patrik.holinsky@aplesnicka.cz
Matěj Dyršmíd
Adjunkt polesí Spálené Poříčí
matej.dyrsmid@aplesnicka.cz

Polesí Nejdek: Vysoká Pec 181, 362 21 Nejdek

Böhm radomír
Ing. Radomír Böhm
Vedoucí polesí Nejdek
radomir.bohm@aplesnicka.cz
Tymerová anna
Ing. Anna Tyrmerová
Technik polesí Nejdek
anna.tyrmerova@aplesnicka.cz
Jiří křížek
Ing. Jiří Křížek
Hajný lesního úseku Rolava
jiri.krizek@aplesnicka.cz
Fillo jiří
Jiří Fillo
Hajný lesního úseku Bučina
jiri.fillo@aplesnicka.cz
Fudaly ondřej
Ing. Ondřej Fudaly
Hajný lesního úseku Tisová
ondrej.fudaly@aplesnicka.cz
Benko tomáš
Tomáš Benko
Hajný lesního úseku Bochov
tomas.benko@aplesnicka.cz
Novotný josef
Josef Novotný
Hajný lesního úseku Jelení
josef.novotny@aplesnicka.cz
Kryštof Zettl
Hajný lesního úseku Lesík
krystof.zettl@aplesnicka.cz